Як відпочивали на пляжі Ланжерон у 80-х. Історичні фото

Спочатку на популярний пляж Ланжерон не було можливості потрапити безплатно. Він був приморською міською дачею, яка належала графині Ланжерон і тільки з часом там стали відпочивати звичайні громадяни.

Про це розповідає Новини.LIVE Odesa.

У мережі з’явилося фото міщанської церкви в Одесі, яку зруйнували в 1930-х роках

Невелика історія пляжу

В кінці XIX століття людей стали пускати на пляж на платній основі. За вхід від 5 до 15 копійок надавався пропуск на пляж, білизна і купальні трьох класів.

З середини минулого століття Ланжерон стали облагороджувати. У проміжку між 1950-1960 роками на узбережжі почали проводити масштабні роботи, а саме намивання піску. Тоді з’явилися піщані пляжі, а раніше на їхньому місці були камені і плити.

Відпочинок на пляжі Ланжерон — історичні фото

З 1970-х можна було насолодитися поїздкою прогулянкових катерів у напрямку «Порт «Одеса» — Ланжерон — Аркадія». Вони ходили що 15 хвилин. Жителі і гості міста могли їздити на катерах замість наземного транспорту. І працювали вони з літа до зими аж до 2003 року, коли на Ланжерон причалив останній катер. Пізніше причал був розібраний. Але вже тоді можна було побачити, що пляж став улюбленим місцем для відпочинку одеситів. 

Відпочинок на пляжі Ланжерон 80х

Пляж Ланжерон — історичні фото

Пляж Ланжерон в Одесі — історичні фото 1980х

Більше цікавих історичних фактів Одеси