«Йдуть на небо за підвищеним рангом виклику». Рятувальники попрощалися із загиблим в Одесі пожежником

Сергій Шатохін після триденної коми помер у лікарні. 

Українські рятувальники вшанували загиблих під час пожежі в коледжі Одеси і попрощалися із загиблим пожежником Сергієм Шатохіним, який впав із висоти під час евакуації студентів.

Читайте також:

Десять загиблих, вісім зниклих безвісти і всеукраїнський день жалоби: головне про причини і наслідки пожежі в одеському коледжі

Про це повідомила прес-служба ДСНС.

У підрозділах Служби рятувальники приспустили прапор та схилили голови у хвилині мовчання. О 12 годині на фасадах частин пролунав звук сирен пожежно-рятувальних автомобілів. Так колеги попрощалися із загиблим вогнеборцем Сергієм Шатохіним. Чоловік після триденної коми помер у лікарні. 

«Вогнеборці не вмирають, а йдуть на небо за підвищеним рангом виклику. Уся наша багатотисячна родина Служби порятунку сумує за загиблими і щиро співчуває та розділяє біль від втрати із рідними. Вічна пам’ять», — йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, вранці 4 грудня в Одесі загорівся коледж економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу. Вогонь спалахнув на третьому поверсі будівлі й швидко розповсюдився на 4000 кв м. Рятувальники евакуювали близько 40 осіб. У результаті пожежі, постраждали майже 30 осіб. Крім того, від початку пожежі 14 осіб офіційно вважали зниклими безвісти. 

Міський голова Одеси Геннадій Труханов розповів, що після трагедії у дворі коледжу спілкувався з батьками. Вони нібито й розповіли, що в приміщенні не було опалення, тому, можливо, там користувалися обігрівачами. Поліція розглядає дві версії загоряння в коледжі: аварійна робота електрообладнання та навмисний підпал.Утім, правоохоронці знайшли розбіжності між показати свідків та реальними подіями. 

Наразі у пожежі загинуло четверо осіб. Першою була 17-річна студентка коледжу. Вона вистрибнула з вікна будівлі і отримала травми несумісні з життям. У лікарні помер пожежник Сергій Шатохін, який впав з висоти під час евакуації студентів. Під завалами знайшли тіла десятьох загиблих.

В Одесі 5-6 грудня оголосили днем жалоби. Студенти згоріло коледжу відновлять навчання у понеділок, 9 грудня. Вони навчатимуться в аудиторіях Одеського фінансово-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету, а також в іншому корпусі Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу.

Відео

Пожежа в Одеському коледжі: у лікарні помер рятувальник, який перебував у комі

Жертв пожежі в пожежі уже семеро. Рятувальники знайшли під завалами ще два тіла. Ідентифіковано поки лише трьох загиблих  — студентку і викладачку уже поховали. А сьогодні опізнали Марину Коваль, вона працювала секретарем у коледжі.  

Пожежа в Одеському коледжі: у лікарні помер рятувальник, який перебував у коміЧитайте нас в Telegram, Facebook, Twitter.