Камери в Одесі зафіксували нову героїню парковки: водійка виїхала на зустрічку, а потім кинула авто на рейках

logo


Авто заблокувало рух трамваїв.

В Одесі камери спостереження зафіксували чергову героїню паркування. Жінка проїхала під заборонений знак, виїхала на зустрічку, а потім кинула авто просто на рейках, заблокувавши рух трамваїв, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

У годину «пік» на французькому бульварі водійка чорного «Мерседесу», не звертаючи увагу на «цеглину», їде прити руху. Потім різко крутить руля, заїздить на рейки і поспіхом лишає авто. Її позашляховик заблокував трамвайний рух. Черерз кілька хвилин травмай зупинився, бо не мав змоги проїхати.

Читайте також:

Одеситка припаркувала авто на трамвайних коліях і прославилась на всю Україну

Увесь інцидерт зафіксувала камера спостереження. Автор багатьох роликів про водіїв-невдах Євген Ходарєв каже, що більшість людей ставляться до цього з гумором. Він працює у міському центрі відеоспостереження. Заклад існує вже три роки, але увагу містян привернув нещодавно, коли відеопорушення почали творчо обробляти

Їхні ролики миттєво стають вірусними. Деякі, як про водійку червоного Черрі, став популярним далеко за межами Одеси. Відео, кажуть, роблять не для сміху, а щоб порушник отримав покарання.

Відео

Героїня паркування: в Одесі водійка проїхала на заборонений знак і заблокувала рух трамваям

Проїхала під заборонений знак, виїхала на зустрічку, а далі кинула авто просто на рейках, заблокувавши рух трамваїв. В Одесі камери спостереження зафіксували чергову героїню паркування. Після оприлюднення в Мережі, ролик за кілька днів зібрав понад 60 тисяч переглядів  

Героїня паркування: в Одесі водійка проїхала на заборонений знак і заблокувала рух трамваям

Водійку цього позашляховика оштрафували, а на місці її незаконного паркування тепер евакуатори господарюють. «Коли подія набуває такого широкого розголосу, то відразу це примушує більш активно реагувати. Це приносить певне задоволення», — каже начальник комунальної установи «Центр інтегрованих систем відеоспостереження Одеси» Борис Магазинник.

Порушницю розшукала ТСН. 34-річна Юлія вдома не було. За водійку вибачилася її мати. Мовляв, донька лише нещодавно сіла за кермо.

Кореспондент ТСН Сергій Осадчук.