Корабельна аварія в Одесі: власник судна погрожував залишити екіпаж без зарплати у разі евакуації

logo


Люди на судні три дні провели без їжі.

Власник танкера «Делфі», який зірвало з якоря під Одесою, погрожував, що не виплатить екіпажу зарплату, якщо вони погодяться на евакуацію.

Про це повідомив голова пресслужби Одеської облдержадміністрації Денис Соколов, передає theБабель.

Він зазначив, що власник судна наказав екіпажу відмовлятись від евакуації, бо «треба зберегти судно».

«Капітан весь час був у рубці, її почало підтоплювати, вони 3 дні провели без їжі, бо відмовлялись евакуйовуватись», — зазначив Соколов.

Читайте також:

Затонулий біля Одеси танкер «Делфі» показали на відео з висоти

Точного власника судна наразі встановити не вдалось, відомо, що воно ходить під прапором Молдови, але належить невідомому британському бізнесу.

Нагадаємо, біля Одеси через шторм зірвало з якоря суховантаж «Делфі». Некероване судно дрейфувало морем від вечора 21 листопада.

Корабель повністю некерований, на ньому закінчилося пальне, все обладнання знеструмлене, зокрема, і рація. Екіпаж категорично відмовлявся залишати судно.

Коли судно кинуло на хвилелом, то оперативний штаб вирушив евакуювати моряків примусово. Щоб витягти людей, водолази долали триметрові хвилі та потужний зустрічний вітер. З судна евакуювали увесь екіпаж. Капітана танкеру дістали останнім і непритомним. Зараз він перебуває у важкому стані. Двоє членів екіпажу — середньої важкості.

Відео

Безпрецедентна операція: моряків примусово врятували з танкера, який віднесло у відкрите море

Полонені штормового моря. На мілину під Одесою сів танкер, який зірвало з якоря. Спочатку судно «Делфі» дрейфувало у морі, згодом хвилі прибили його ближче до берега і повалили на бік. На облавку перебувало троє людей, але рятувальні кораблі не могли підійти близько через високі хвилі. Крім того,  моряки самі  відмовлялись покидати судно. Чому — у сюжеті.  

Безпрецедентна операція: моряків примусово врятували з танкера, який віднесло у відкрите море