Коштів немає, але процес розпочато: у Кілійській громаді вирішують питання будівництва сховищ у школах

Коштів немає, але процес розпочато: у Кілійській громаді вирішують питання будівництва сховищ у школах

Вчора, 24 червня, Кілійский міський голова Вячеслав Чернявський провів нараду, присвячену пошуку всіх можливих шляхів для облаштування споруд цивільногозахисту в закладах освіти громади. Про це посадовець розповів на своїй сторінці в Фейсбук, передає інформаційна агенція «Юг.Today».

Нагадаємо, щонаявність укриттів є умовою навчання школярів з 1 вересня 2024 року за очною формою. З цієї дати правило «двох стін» не діятиме, тож більшість учбових закладів перейдуть на дистанційне навчання.

«За наслідками наради дав доручення терміново розпочати роботу щодо виготовлення проєктно-кошторисної документації. Незважаючи на те, що необхідного фінансового ресурсу для будівництва бомбосховищ в бюджеті громади немає, ми будемо спрямовувати нашу проєктну документацію до всіхінституцій та клопотати щодо виділення необхідного фінансування з бюджетів різних рівнів (орієнтовна вартість будівництва укриття – від 15 млн грн, в залежності від його розмірів).

Та ми не будемо тільки чекати на виділення фінансування. Вже наразі у всіх закладах освіти триває пошук альтернативних варіантів, відповідно до вимог законодавства України», – зазначив голова громади.

Він також додав, що на наступному тижні планує особисто перевірити усі імовірні локації дляоблаштування укриттів.

Підготувала Діана ГЕРГІНОВА

Схожі новини