«Кривавий маршал»: в Одесі відбулася акція проти перейменування проспекту на честь Жукова (Відео)

logo


Акція проти перейменування проспекту в Одесі на честь Жукова Акція проти перейменування проспекту в Одесі на честь Жукова 5 канал

Одеса

20.05.2019 19:51

Близько півсотні патріотів принесли портрет Георгія Жукова й облили його червоною фарбою

За темою

Декомунізовану назву однієї із вулиць відвойовують активісти в Одесі. Як і у Харкові, там намагаються нинішньому проспекту Героїв Небесної Сотні повернути ім’я маршала Жукова.

«Не так давно Скорик подав заяву на ім’я мера з вимогою перейменувати проспект Небесної Сотні в проспект Маршала Жукова. Ми категорично не згодні і вважаємо, що це є злою насмішкою над одеситами», – пояснює учасник акції Анатолій Чумаков.

Щоб цьому завадити, одеські активісти влаштували перформанс під назвою «маршал смерті». Близько півсотні патріотів принесли портрет Георгія Жукова й облили його червоною фарбою. Місце проведення обрали неподалік Приморського військкомату, де досі стоїть бюст радянського полководця.

«Його всі знають як м’ясника, гробовика. Людина знищила сотні тисяч людей, коли було форсування Дніпра 300 тис. українців особисто наказом Жукова було відправлено на м’ясо. Це злісна істота, яка не має права бути ось так героїзована», – наголошує організатор акції Сергій Варламов.

Читайте за темою