Кульова стрільба. 16-річний одеський спортсмен переміг на престижному міжнародному турнірі

16-річний вихованець Одеської обласної ДЮСШ кульової стрільби Іван ТКАЛЕНКО став переможцем традиційного міжнародного турніру «Polish Open Kaliber», який відбувся в Білостоку 25-28 листопада. У змаганнях взяли участь 400 спортсменів з 13-ти країн.

ПІДСУМКИ

Іван ТКАЛЕНКО (тренери – Ірина ВИНОГРАДОВА, Світлана СКАЧКО) став переможцем серед юніорів у змаганнях у стрільбі з пневматичної гвинтівки.

open calibre 03

У змаганнях серед юніорок, в цієї ж вправі, найкращий результат серед одеських спортсменок показала 16-річна Крістіна ОСТАПЕНКО (тренери – Світлана СКАЧКО, Ірина ВИНОГРАДОВА), яка у фіналі стала 5-ю.

ШЛЯХ У ФІНАЛ

Іван став першим і в кваліфікації, набравши 623 очки після 60-ти пострілів. У фіналі він показав результат 248,9 очки, випередивши на 2,1 бали поляка Михала Чойновскі. Одесит захопив лідерство вже після першої серії (5 пострілів – 51,7 очки) і надалі тільки збільшував його.

open calibre 01

open calibre 02

В кваліфікації серед дівчат Крістіна ОСТАПЕНКО посіла 7-е місце (619,9). У фіналі вона вибула із боротьби за медалі після 6-ї серії, набравши у підсумку 183,4 очки.

В 0,1 очки від фіналу зупинилася 15-річна Софія МИХАЙЛЮК (тренери – Світлана СКАЧКО, Ганна ВЄЛЄВА), котра, як ми повідомляли, блискуче виступила на нещодавніх чемпіонатах України серед молоді і юніорів, завоювавши 8 медалей, 5 з яких золоті. Ще одна одеситка Валерія ОСТРОВСЬКА на цьому міжнародному турнірі посіла 14-місце – 618,1.

Також, нагадаємо, що на чемпіонаті України серед юніорів Софія МИХАЙЛЮК і Крістіна ОСТАПЕНКО виконали норматив норму майстра спорту України міжнародного класу, набравши по 625,5 та 625 очок відповідно (норматив – 623,5 очки).