Кульова стрільба. Юна одеситка зробила золотий хеттрик на «дорослому» чемпіонаті України

Спортсмени Одеської області завоювали 4 золоті медалі чемпіонату України в олімпійських видах стрільби, який відбувся у Вінниці з 6 по 14 вересня.

ПІДСУМКИ

18-річна Крістіна ОСТАПЕНКО (тренери — Ірина ВИНОГРАДОВА і Світлана СКАЧКО) завоювала три золоті медалі чемпіонату України, причому, вперше в кар’єрі в індивідуальних категоріях, а саме у стрільбі із пневматичної гвинтівки і стрільбі із малокаліберної гвинтівки з 3-х положень. Ще
одну медаль в скарбничку збірної поклав 18-річний Іван ТКАЛЕНКО (тренери – Ірина ВИНОГРАДОВА, Світлана СКАЧКО), який разом з Крістіною виграв змагання в міксті у стрільбі з пневматичної стрільби.

Euro jun 01

МЕДАЛІ В ДЕТАЛЯХ

У стрільбі з пневматичної гвинтівки Крістіна ОСТАПЕНКО, яка нещодавно отримала посвідчення «майстра спорту України міжнародного класу», у кваліфікації показала третій результат (625,5 очки), а у фіналі першу особисту перемогу на чемпіонатах України їх приніс результат 252,6 очки, який лише на 1,4 (!) очки нижче світового рекорду, який встановила китаянка Хань Цзяюй 12 травня цього року.

UkrChamp 2023 03

У фіналі змагань у стрільбі з малокаліберної гвинтівки з 3-х положень Крістіна ОСТАПЕНКО набрала 452,4 очки, випередивши аж на 5,4 (!) очки срібну призерку Валерію Сідоренко з Києва. У першій кваліфікації Крістіна показала четвертий результат (575), а
у другій кваліфікації стала першою (584).

UkrChamp 2023 05

Відзначимо 10-е місце в цьому виді програми 16-річної вихованки обласної ДЮСШ стрільби Віталіни МАРТИНЮК.

У фінальному матчі змагань в міксті Іван ТКАЛЕНКО і Крістіна ОСТАПЕНКО перемогли дует із
Черкас Сергій КУЛІШ/ Дарія ШАРІПОВА – 17:9.

UkrChamp 2023 02

UkrChamp 2023 01

ЗА ЧЕСТЬ ОДЕЩИНИ

В особистих змаганнях Іван ТКАЛЕНКО двічі вийшов у фінал, посівши 4-е місце у стрільбі з пневматичної гвинтівки і 6-е місце у стрільбі з малокаліберної гвинтівки з 3-х положень.

НАСТУПНИЙ
СТАРТ

Наступний старт провідних одеських стрілків: фінал Європейської молодіжної ліги, який відбудеться в Таллінні (5-8 жовтня).

Пресслужба відділення НОК України в Одеській області