Мер Одеси Геннадій Труханов: ми даємо старт одному з найбільш масштабних інфраструктурних проектів

logo


этот материал доступен на русскомfalse

В Одесі буде створена Зона пріоритетного розвитку. Відповідну Концепцію схвалив сьогодні, 28 травня, виконавчий комітет Одеської міськради.

Мер Одеси Геннадій Труханов наголосив, що це буде справжній прорив не тільки на рівні міста, але й України в цілому, так як створення зони пріоритетного розвитку – це потужний стимул для розвитку економіки.

«У всіх країнах є нормою створення пільгових умов оподаткування або компенсаційних механізмів для розвитку бізнесу. Більше того, вже сьогодні є інвестори, готові зайти в наше місто за умови, що їм будуть створені пільгові умови», — наголосив Одеський міський голова.

За словами мера , в основу проекту ліг зарубіжний досвід колег з міст Клайпеда (Литва) і Нінбо (Китай).

В Одесі проект буде реалізований на Полях фільтрації. Сьогодні це єдина вільна територія в місті, яка ніяк не задіяна і не приносить громаді ні копійки коштів. На першому етапі до початку роботи вже готові 47 га. Всього ж для пілотного проекту необхідно 100-200 га.

Мер міста також підкреслив, що освоєння частини Полів фільтрації фактично почалося з 2001 року, і зараз там вже працюють 5 компаній, які надають більше тисячі робочих місць одеситам, а до бюджету міста надходить понад 25 мільйонів гривень.

«У планах міста — в рази збільшити наявні показники за рахунок продовження реновації депресивних територій міста. Розглядається екологічно безпечне, експортно-орієнтоване виробництво», — сказав Геннадій Труханов.

falsefalsefalse

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter