Мер Одеси оголосив війну електросамокатам на «Трасі здоров’я» (відео)

трасса здоровья Одесса, электросамокат нельзя на трассе здоровья

Консультація

Минулими вихідними мер Одеси Геннадій Труханов побував на Трасі здоров`я. Як зазначив міський голова, ця локація створена для того, щоб люди відпочивали та займалися спортом. 

Геннадій Труханов також нагадав, що цією територією можуть пересуватися лише екскурсійні автомобілі та закликав містян не користуватися електросамокатами й іншими видами електротранспорту на Трасі здоров’я.

«Тут з’являються якісь
електричні пристрої, і люди ганяють — це небезпечно і неправильно. Я хочу звернутися до тих, хто пересувається Трасою здоров’я на електропристроях — не треба цього робити. Прошу вас із розумінням поставитися до цього. Якщо незрозуміло — то ми забезпечимо безпеку», —заявив Труханов.

Одеський міський голова зазначив, що на Трасі здоров’я спільно зі спортивною громадськістю та бізнесом реалізовано експериментальний проєкт зі встановлення зручного локера. Сучасна
переодягальня для спортсменів розташована біля спортивного майданчика ALPHA Gravity в районі пляжу «Отрада».  

Переодягальня оснащена шухлядами з електронними замками, зарядними пристроями для гаджетів, вішалками тощо. Якщо локер буде мати попит, чисельність таких переодягалень уздовж Траси здоров’я буде збільшуватися.

«Радий бачити таку кількість фізично активних людей на Трасі здоров’я. Будемо продовжувати покращувати умови для занять
спортом», — сказав міський голова.

Нещодавно тут також був оновлений баскетбольний майданчик. Роботи виконувалися позабюджетним коштом.

Мэр Одессы объявил войну электросамокатам на «Трассе здоровья» (видео)

В минувшие выходные мэр Одессы Геннадий Труханов побывал на Трассе здоровья. Как отметил мэр, эта локация создана для того, чтобы люди отдыхали и занимались спортом.

Геннадий Труханов также напомнил, что по
этой территории могут передвигаться только экскурсионные автомобили и призвал горожан не пользоваться электросамокатами и другими видами электротранспорта на Трассе здоровья.

«Здесь появляются какие-то электрические устройства, и люди гоняют — это опасно и неправильно. Я хочу обратиться к тем, кто передвигается по Трассе здоровья на электроустройствах — не надо этого делать. Прошу вас с пониманием отнестись к этому. Если непонятно — то мы обеспечим безопасность», —заявил
Труханов.

Одесский городской голова отметил, что на Трассе здоровья совместно со спортивной общественностью и бизнесом реализован экспериментальный проект по установке удобного локера. Современная переодевалка для спортсменов расположена у спортивной площадки ALPHA Gravity в районе пляжа «Отрада».

Переодевалка оснащена ящиками с электронными замками, зарядными устройствами для гаджетов, вешалками и т.д. Если локер будет иметь спрос, численность таких переодеваний вдоль Трассы
здоровья будет увеличиваться.

«Рад видеть такое количество физически активных людей на Трассе здоровья. Будем продолжать улучшать условия для занятий спортом», — сказал городской голова.

Недавно здесь также была обновлена баскетбольная площадка. Работы выполнялись внебюджетными средствами.

? Ділова Одеса Телеграм? Facebook?
Сайт