Мертві з живими в одній палаті: Степанов відреагував на ситуацію в лікарні Одеси

logo


image

Родичі пацієнтів опублікували шокуючі фото з одеської лікарні для хворих на коронавірус COVID-19. Там тіла померлих годинами лежать і в палатах, і в коридорах. Зараз територію біля медичного закладу охороняють нацгвардійці.

Адже напередодні обурені родичі госпіталізованих намагалися прорватися в лікарню. Ситуацію у прямому ефірі 24 каналу прокоментував Максим Степанов, очільник МОЗ.

До теми В Одесі тіла мертвих по кілька годин лежать у відділеннях з живими пацієнтами, – моторошні фото

Міністр підкреслив, що напередодні спілкувався з новопризначеним головою ОДА Ігорем Гриневецьким та попросив з’ясувати ситуацію щодо фактів, про які говорять, зокрема, волонтери.

Довідка. Про ситуацію у лікарні №5 розповіла волонтерка, до якої звертаються за допомогою рідні хворих. Вони кажуть, що люди вмирають просто у загальних палатах через нестачу кисню та брак лікарів.

«Всі цифри, про які ми говоримо, це те, що заповнюють безпосередньо головні лікарі. Яка кількість вільних ліжок – цю інформацію збираємо щодня МОЗ безпосередньо з лікарень», – наголосив Степанов.

Зрозуміло, інколи виникають питання у деяких лікарнях. Є напружена ситуація в Одесі та у Черкасах. Тому я звертаюся до місцевої влади, їхнє зобов’язання – забезпечити їх кисневими точками та концентраторами,– додав урядовець.

Й запевнив, що додаткові гроші, про які просили на ці потреби у регіонах, буди виділені: спочатку на початку жовтня, потім ще 571 мільйон та 895 мільйонів нещодавно.

На прохання Степанова, одеську лікарню №5 найближчим часом має відвідати очільник ОДА. Він поїде туди разом із мером міста, аби на власні очі подивитися, що насправді відбувається.

Новина доповнюється….