Мешканців міста Рені закликають допомогти виготовляти маскувальні сітки, а також зібрати теплі речі для захисників

Колектив ЦПО «Перлина» Ренійської міської ради продовжує волонтерський рух допомоги українським військовослужбовцям. Нещодавно активісти руху оголосили про збір речей та смаколиків для українських військовослужбовців, які наразі знаходяться на передовій. Окрім того, волонтери, незважаючи на основну роботу, продовжують виготовляти маскувальні сітки, потреба в яких ніколи не зменшується – потрібна кожна пара вільних рук. Про це повідомляє “БессарабіяINFORM”, посилаючись на ЦПО «Перлина».

Серед речей, які можна й потрібно принести для захисників, значиться наступне: – теплі шкарпетки; – теплі рукавички; – термобілизна; – консерви; – солодощі (сухе печиво); – чай, кава; – цукор, мед; – згущене молоко; – варення (у м’якому пакуванні). Збір цих речей буде тривати до 20 грудня включно. Приносити речі потрібно за адресою: місто Рені, вулиця 28 Червня, 141 (будівля ЦПО “Перлина”).

Такожвсіх активних та небайдужих жителів міста волонтери просять приєднатися до виготовлення окопних свічок та плетіння маскувальних сіток.

“Чекаємо всіх бажаючих кожного четверга з 11.00 до 13.00 за адресою: м. Рені, вул. Паркова (колишня Гагаріна), 25 (будівля колишньої станції юних техніків). Об’єднуємось аби на добро, аби за для Перемоги!“, – зазначають волонтери.

Мешканців міста Рені закликають допомогти виготовляти маскувальні сітки, а також зібрати теплі речі для захисників