Місто взялося ремонтувати свою найпроблемнішу вулицю

У м. Білгород-Дністровський Одеської області взялися ремонтувати свою найпроблемнішу вулицю. Про це кореспонденту «Пульс Одещини» повідомили в міськраді.

«Продовжуємо відновлювати шляхове покриття міських вулиць. Цього тижня розпочали ремонт проїзної частини вулиці Козацької – однієї з найпроблемніших ділянок дорожнього господарства міста. Роботи проводяться у кілька етапів. Працівниками міського центру «Благоустрій» тут попередньо були проведені підготовчі роботи: грейдерування, підсипання ґрунту, фрезою знято деформовані ділянки старого асфальту, а також зроблено посипання щебнем основи для укладання нового асфальтового покриття. На даному етапі укладання асфальту проводиться на межі вулиць Запорізька – Виноградна. Надалі, за сприятливих погодних умов, плануємо продовжити відновлення дорожнього полотна у напрямку вулиці Аккерман. Питання відновлення дорожнього покриття по вулиці Козацькій є одним із пріоритетних у сфері дорожнього господарства міста, оскільки вона з’єднує дві транспортні артерії – вулиці Кишинівську та Ізмаїльську», – зазначив міський голова Віталій Граждан.

Раніше повідомлялося, що В. Граждан запросив керівника столичного дизайн-бюро Вікторію Файнблат для здійснення амбітного проєкту.

Говорили про оформлення майбутнього Палацу спорту, проєкт якого зараз розробляє міськрада. Насамперед це логістика спорткомплексу та розміщення тих чи інших об’єктів на території майбутнього спортивного об’єкту.

Місто взялося ремонтувати свою найпроблемнішу вулицю

Місто взялося ремонтувати свою найпроблемнішу вулицю