Морський торговельний порт «Южний» розвантажує п’ятий балкер із вугіллям для «Центренерго»

Про це повідомляє інформаційне видання «Український Південь» з посиланням на сайт «Порти України». У повідомленні йдеться про наступне:

«ДП «Морський торговельний порт (МТП) «Южний» розпочало розвантаження п’ятого судна з партією енергетичного для теплоелектростанцій ПАТ «Центренерго», повідомила прес-служба держстивідора.

Судно W Arcturus (прапор — Ліберія), яке стало до причалу №9 в неділю, 16 січня, доставило 79 тис. тонн вугілля з Австралії.

«Високий рівень організації вантажних робіт, інтенсивне використання обладнання, а також постійне покращення технологій вантажних робіт на ДП «МТП «Южний» дозволяють швидко та якісно вивантажити енергетичне вугілля задля безперебійної роботи українських електростанцій», — наголосила пресслужба.

У січні заплановано прибуття ще одного судна, яке доставить для генерації ПАТ «Центренерго» близько 70 тис. тонн вугілля з Австралії.

Видавництво «Порти України» запрошує на урочисту церемонію нагородження переможців XV Національного Морського рейтингу України за підсумками 2021 року. Дата проведення — 25 березня 2022 року. Реєструйтеся!

У листопаді-грудні 2021 року «Центренерго» отримало морським шляхом близько 300 тис. тонн імпортного енергетичного вугілля в рамках домовленостей із міжнародними трейдерами. Перше судно з енергетичним вугіллям для потреб теплоелектростанцій «Центренерго» держстивідор «Южний» розвантажив у листопаді. Друге, третє та четверте судна прибули у грудні.

ПАТ «Центренерго» законтрактувало загалом 1,5 млн тонн вугілля з Казахстану, Польщі, Австралії та США для проходження опалювального сезону 2021-2022 років. Крім того, понад 1 млн тонн газового вугілля з Польщі, США та Казахстану законтрактував ДТЕК».