На базі Одеського санаторію «Ластівка» відкриють центр для дітей з інвалідністю

У мерії Одеси розглянули варіант створення на базі туберкульозного санаторію «Ластівка» простору для дітей з інвалідністю. Про це кореспондентам Суспільного повідомила прессекретарка міського голови Надія Данько.

Нарада відбулася 16 грудня. На ній були присутні мер Одеси Геннадій Труханов, віцемери та керівники департаментів. Вони поспілкувалися з інклюзивними організаціями міста, такими як благодійний фонд реабілітації дітей-інвалідів «Майбутнє», центр реабілітації людей з особливостями психофізичного розвитку, спеціальна школа № 75.

У спеціалістів, які працюють з дітьми з особливими потребами, запитали, яких інклюзивних послуг наразі не вистачає в Одесі, що потрібно впровадити для ефективної роботи нового центру.

На базі Одеського санаторію "Ластівка" відкриють центр для дітей з інвалідністюОдеська міська рада

Стан санаторію «Ластівка» на момент закриття закладу у 2017 році

Наразі невідомо, коли та за які кошти відкриють заклад. У мерії почали розробку концепції центру та проєкту перепланування приміщень санаторію.

У пресслужбі мерії зазначили, що санаторій «Ластівка» знаходиться у прибережній зеленій зоні на Дачі Ковалевського. Заклад займає територію в 3,7 га. Санаторій не працює вже кілька років через поганий стан будівель.

58 дітей з інвалідністю в Одесі очікують на усиновленняЯк Одеський художній музей вчиться розмовляти іншою мовою: жестами, символами та образамиОдеський пляж «Лузанівка» зроблять більш доступним для людей з інвалідністю за 5 млн грн

Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області