На Одещині 18 чоловіків, які хотіли виїхати з України змусили слухати священника (ВІДЕО)

На Одещині 18 чоловіків, які хотіли виїхати з України змусили слухати священника (ВІДЕО)

На Одещині прикордонники Білгород-Дністровського загону затримали 18 чоловіків призовного віку. Їх змусили послухати священника та відправили доТериторіального центру комплектування (ТЦК). Про це повідомляє Державна прикордонна служба, пише ПІК.

“Для цього через мережу Інтернет вони зв’язались з організаторами, які повідомляли, що їм необхідно робити та вказувалимаршрути руху. За це “мандрівники” мали заплатити до 5000 $ США з кожного. До місця збору їх довозили в причепах з зерном, дехто чекав вказівок знаходячись у лісосмугах по декілька діб”, – йдеться у повідомленні. 

На чоловіків склали адмінпротоколи.

До слова, прикордонники постійно відстежують протиправні схеми, виявляють та затримують не тільки «горе мандрівників», а йорганізаторів та переправників. Так, у вересні цього року за незаконне переправлення осіб через державний кордон України одного з організаторів незаконного бізнесу було засуджено до п’яти років позбавлення волі.

Читайте також у ПІК:

Через Карпати – за кордон: СБУ заблокувала черговий коридор, яким переправлялиухилянтівНа Закарпатті прикордонник за 10 тисяч доларів США переправляв ухилянтів за кордон (ФОТО)Радіо ПІК: головні новини Прикарпаття та України за 17 вересня (ПРОСЛУХАТИ)Які найцікавіші способи обирають ухилянти для незаконного перетину кордону (ВІДЕО)

Приєднуйтесь до нас у Facebook, Instagram, Youtube та Telegram