На Одещині розірвали договір на будівництво каналізації

На Одещині за втручання прокуратури попереджено безпідставні витрати 100 млн грн з місцевого бюджету. Йдеться про тендер на будівництво госпобутової каналізації та каналізаційних очисних споруд в селі Визирка Лиманського району. 

Про це повідомили в пресслужбі Одеської обласної прокуратури.

Так, у червні 2021 року між Визирською сільською радою та підприємством, за результатами
відкритих торгів, було укладено договір на закупівлю робіт з будівництва госпобутової каналізації та каналізаційних очисних споруд в селі Визирка Лиманського району.

Підприємство надало недостовірну довідку про наявність обладнання та матеріально-технічної бази, яка не відповідає об’єму та умовам робіт, що зазначені у технічній документації замовника, а також інформацію щодо кваліфікованих працівників для виконання передбачених робіт та виконання аналогічного договору. Крім того, жодного
документу, що свідчив би про залучення будь-якого іншого субпідрядника для виконання робіт, також не було додано. Незважаючи на це, в порушення процедури закупівлі, замовник не відхилив пропозицію підприємства.

Враховуючи вищезазначене, прокурори звернулися до суду із позовом про визнання незаконним рішення тендерного комітету та недійсним договору.

Під час розгляду справи судом, Визирська сільська рада та підприємство уклали додаткову угоду про розірвання вказаного договору, на
підставі чого провадження судом закрито.