На Одещині адвокат придбав будинок із прописаною там сиротою. Її і бабусю-опікунку хочуть виселити

logo


Торги, на яких нібито придбали будинок, не відбулися.

В Одесі 9-річну дитину з її бабусею-опікункою виселяють із будинку. Чоловік, який нібито на аукціоні придбав заставний будинок, прийшов зробити це разом із кремезними помічниками. Однак за дитину заступилися сусіди, які з’ясували, що невідомий вже неодноразово фігурував у справах про незаконне захоплення нерухомості. Про житловий скандал, у сюжеті ТСН.19:30.

Читайте також:

У Києві 17 чоловіків вдерлися до квартири й вигнали звідти господарку з донькою

До будинку чоловіки під’їхали на кількох автівках, а потім, злякавши собаку електрошокером, почали стрибати через паркан. Вдома на момент інциденту була лише власниця будинку з онукою. За словами дівчинки, невідомих було близько 15 осіб. 

Коли чоловіки сказали, що тепер вони тут господарі, жінка викликала копів і подзвонила сину. Правоохоронці перевіривши документи поїхали. Власника ж невідомі не пустили.

Відео

В Одесі чоловік придбав на аукціоні заставний будинок та прийшов виселяти дитину з бабусею

Ледь не вигнав дитину надвір. В Одесі за участі адвоката та кандидата на посаду судді антикорупційного суду розгорівся житловий скандал. Чоловік придбав на аукціоні заставний будинок та прийшов виселяти 9-річну дитину з її бабусею-опікункою. Робив це вихідними, разом із кремезними помічниками. Однак прорахувався з сусідами, які горою стали за малого.  

В Одесі чоловік придбав на аукціоні заставний будинок та прийшов виселяти дитину з бабусею

На допомогу прийшли сусіди, які почали вимагати пояснень. По-перше, кажуть люди, дитина перебуває під опікою. По-друге, перед купівлею повинні були перевірити, хто там прописаний.

Своєю чергою, чоловік пояснив, що будинок був заставою в іпотечному кредиті. Позичальник, дідусь, трагічно загинув, борг почав зростати. Тому будинок виставили на торги, де він і придбав його за півтора мільйона гривень. Тоді, як таке житло в цьому елітному районі Одеси коштує щонайменше втричі дорожче.

Читайте також:

На Сумщині багатодітній родині придбали за 3 млн грн будинок, який «тріщить по швах»

«Цей будинок був проданий з торгів СЕТАМа, виконавцями. Я нині власник, я його купив. Про те, що тут були діти, не знав», — переконує Сергій, новий власник будинку.

Побачивши журналістів, чоловік обіцяє купити дівчинці квартиру. Проте, працівники служби у справах захисту дітей кажуть, що дівчинка отримала у спадок третину будинку, тож продавати жодним чином його не могли.

«Дитина під опікою в статусі сироти. Спілкувалася з нотаріусом це вже в приватній розмові. Сама для себе зранку з’ясовувала, яким чином це відбулося. Відповідь була дуже некомпетентна. Її ввели в оману», — каже Оксана Сороката, начальниця служби у справах дітей Таїровської селищної ради.

Читайте також:

«Вимагали віддати борги, яких не існує». У Києві затримали злочинну групу «колекторів»

Будинок продав чоловіку приватний виконавець за рішенням суду, про який родину навіть не сповістили. Але в асоціації приватних виконавців запевняють, що реалізовувати житло з дітьми можна. Втім, перевіривши реєстри з’ясовують, що цей будинок через електронні торги не продавали.

«З тих документів, які ми подивилися на сайті СЕТАМ, бачимо, що об’єкт не був проданий, торги не відбулися», — каже Георгій Парфьонов, голова ради приватних виконавців Одещини.

Родина вже написала заяву до поліції. А сусіди, тим часом, з’ясували, що адвокат Сергій Федяєв, який претендує на будинок вже є фігурантом трьох проваджень про рейдерське захоплення нерухомості.

Кореспондент ТСН Сергій Осадчук.