На Одещині активісти йдуть заготовляти сухостій на дрова пенсіонерам

У Захарівській селищній раді Одеської області 25 листопада відбулася нарада щодо використання сухостою в лісових насадженнях для опалення житла мешканців.

Для участі в обговоренні цього питання були запрошені працівники лісгоспів та представники громад. У роботі наради взяв участь депутат Одеської обласної ради Андрій Бабенко.

Ситуація з вирубкою зелених насаджень дуже напружена. Останнім часом до органів влади надходить багато звернень від жителів Захарівської, Великомихайлівської, Роздільнянської територіальних громад щодо цієї проблеми.

Учасники наради в селищі Захарівка вирішили організувати заготівлю сухостою на дрова, щоб таким чином зменшити вирубку зеленого фонду краю.

Готові дрова дадуть малозабезпеченим мешканцям та людям похилого віку.

«До цієї роботи будемо залучати громадськість, забезпечимо їх бензопилами та необхідним інвентарем. Візьмуть участь у цій справі і члени моєї команди», – зазначив Андрій Бабенко.

Раніше повідомлялося, що в Одеській області єгерів закликали допомогти берегти зелений фонд регіону. Зокрема, про це говорили голова Подільської райдержадміністрації Михайло Лазаренко з головним єгерем Любашівського підрозділу Українського товариства мисливців та рибалок Сергієм Ганченком.

Зокрема, говорили про стан виконання вимог законодавства щодо охорони лісового фонду краю та його оновлення.

Зазначалося, що незаконна вирубки лісів та лісосмуг продовжуються та тривожить. Взаємодія органів влади, місцевого самоврядування, правоохоронних структур, працівників лісгоспів, товариств мисливців в цьому питання набуває все більшої актуальності.

На Одещині активісти йдуть заготовляти сухостій на дрова пенсіонерам

На Одещині активісти йдуть заготовляти сухостій на дрова пенсіонерам