На Одещині через сильні снігопади завалилися 23 електроопори, пошкоджені стратегічні ЛЕП

logo
326613_na_odewini_cherez_silni_snigopadi_zavalil.jpeg


У регіоні працюють ремонтні бригади, створили оперативний штаб.

Сильний снігопад 18 січня спричинив сніговий колапс в Одеські області. Там через аварії на енергосистемах без світла залишається низка населених пунктів.

«Через складні погодні умови у південному регіоні України 18 січня аварійно відключились лінії електропередачі 330 кВ Молдавська ДРЕС – Усатове та Усатове – Аджалик №2, а також повітряні лінії 110 кВ Болград – Еталон та Молдавська ДРЕС – Старокозача (остання вже включена в роботу). Неодноразово було знеструмлено ЛЕП 330 кВ Молдавська ДРЕС – Арциз зі сторони МДРЕС з підстанцією 330 кВ «Арциз», наразі ці енергооб’єкти працюють», — зазначив керівник «Укренерго» Всеволод Ковальчук.

Через сильний вітер та налипання мокрого снігу впали 23 опори лінії 110 кВ Болград – Еталон. Також масові відключення відбулися в мережах ПАТ «Одесаобленерго».

«Для ліквідації наслідків негоди у Південній енергосистемі вже створений оперативний штаб. Незважаючи на складні погодні умови, бригади «Укренерго» проводять огляд ліній з метою виявлення місць пошкоджень та їхнього подальшого усунення, організовується термінова доставка матеріалів на місце падіння опор», — запевнив Ковальчук.

Синоптики прогнозують, що негода на Одещині триватиме щонайменше до кінця доби. Нині там іде сніг з дощем, а в районі Арцизу — сильний поривчастий вітер.

Тим часом через сильні снігопади рух транспорту обмежили в сімох областях України.

А поделиться?