На Одещині п’яний водій на смерть збив матір 3 дітей: він пропонує тисячу гривень компенсації

image

Про трагічний інцидент та пропозиції його винуватця повідомив місцевий активіст і керівник «Ради громадської безпеки» Марк Гордієнко.

П’яний водій наїхав на жінку: деталі аварії

Жахлива ДТП на Одещині сталася 7 листопада 2020 року – чоловік наїхав на матір 3 дітей.

Правоохоронці затримали водія, який пояснив, що поспішав і не помітив, як збив жінку. Життя потерпілої можна було врятувати за умови вчасного надання медичної допомоги.

За словами Гордієнка, жінку знайшли тільки за 2,5 години в стані клінічної смерті. Її госпіталізували, однак лікарі не змогли допомогти жертві ДТП.

Унаслідок аварії без матері залишилися дівчатка віком 13, 6 і 4 років. 

Що відомо про винуватця ДТП

За словами активіста, спричинив аварію житель села Яськи Білявського району Петро Дмитрук, який володіє ставками з рибою. Гордієнко також розповів, що раніше він уже скоював злочини, але уникав відповідальності.

Цього разу Дмитрук запропонував щомісяця виплачувати дітям загиблої 1 тисячу гривень до їхнього повноліття. Київський районний суд відправив його в СІЗО на 2 місяці, але захист планує подавати апеляцію.

Зверніть увагу! На Дніпропетровщині водійка Peugeot збила 12-річних хлопчика та дівчинку. Двох дітей госпіталізували у важкому стані. Хлопчику згодом видалили частину черепа, однак стан був критичним, дитина померла.Читайте нас в Telegram, Facebook, Twitter.