На Одещині правоохоронці викрили підпільний цех з пошиття контрафактного одягу відомих брендів

image

Правоохоронці провели обшуки та викрили протиправну діяльність злочинної групи, яка займалася виготовленням одягу, підробленого під відомі світові бренди. Зловмисники шили фальсифікований товар у кількох цехах, розташованих в Одесі та Одеському районі. А потім реалізовували його на промтоварному ринку «Сьомий кілометр» та в інтернет-мережі, переправляючи по Україні та за кордон через поштові відділення та за допомогою автобусних перевезень.

Про це повідомила прес-служба ГУ Національної поліції України в Одеській області.

Як доповідають у відомстві, в рамках розслідування кримінального провадження, розпочатого за ч.ч. 1 та 3 ст.229 Кримінального кодексу України (Незаконне використання знака, фірмового найменування), співробітники відділу розслідування особливо тяжких злочинів Слідчого управління ГУНП в Одеській області спільно з працівниками управління стратегічних розслідувань в Одеській області ДСР НПУ, під процесуальним керівництвом обласної прокуратури та за підтримки прикордонного спецпідрозділу «ДОЗОР», протягом кількох місяців фіксували злочинну діяльність фігурантів.

Слідчими встановлено, що до складу групи входять п’ятеро чоловіків та три жінки віком від 30-ти до 63-х років. Більшість з них – вихідці з Молдови, пов’язані родинними зв’язками, та їхні друзі. Встановлено, що понад два роки до виробництва у підпільних цехах одягу з незаконним використанням знаків відомих світових брендів вони залучали іноземних громадян зі скрутним матеріальним становищем.

Прикордонники заявляють, що зловмисники також переправляли підробки до себе на батьківщину в Молдову. На пункті пропуску «Старокозаче» прикордонники затримали машину з вантажем контрафактного одягу.

Правоохоронці провели низку санкціонованих обшуків у швейних цехах, точках продажу, за місцями мешкання правопорушників та в транспортних засобах, що їм належать, під час яких вилучено фальсифікований одяг, техніку, за допомогою якої його виготовляли, тканини, емблеми, комп’ютерну техніку, мобільні телефони та електронні носії, чорнові записи, гроші, отримані в результаті протиправної діяльності, пакувальний матеріал та інші речі й документи, що мають значення для слідства.

Наразі в рамках провадження призначено низку експертиз, за результатами яких буде вирішуватися питання про повідомлення фігурантам про підозру.