На Одещині створено ще 80 додаткових місць у дитячих садках

logo


На Одещині створено ще 80 додаткових місць у дитячих садках

Нові групи відкрилися у дитячих садках Любашівського та Роздільнянського районів, а також Шабівської ОТГ. Про це повідомили у департаменті освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації.

«Для 80 дошкільнят створено комфортні умови для розвитку та отримання якісної дошкільної освіти. Приміщення оснащені сучасними меблями, ігровим та навчальним обладнанням. Робота зі скорочення черги в дитячі садки триває. Відтак, найближчим часом планується відкриття нових дошкільних відділень на базі шкіл у Любашівському та Роздільнянському районах, а також буде поновлено діяльність садочка у Куяльницькій ОТГ. Це дасть можливість скоротити чергу ще на 100 місць», — підкреслив директор департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації Олександр Лончак.

Зазначимо, минулого року в Одеській області було відкрито два нових сучасних дитячих садка, а також відновлено діяльність двох дошкільних закладів. Окрім того, десяти приватним дитсадкам було видано ліцензії на провадження освітньої діяльності. Також сім дошкільних відділень та 25 груп короткотривалого перебування було створено на базі шкіл, а 12 додаткових груп відкрито у вже існуючих дитсадках.

Нагадаємо, розвиток мережі дошкільних закладів в Одеській області — один із ключових пріоритетів Стратегічного плану дій голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова «Розумний регіон».