На півдні України може з’явитися ще один курорт державного значення: законопроект вже у Верховній Раді

logo
383820_na_pivdni_ukrajini_mozhe_z_javitisja_we_o.jpeg


Верховній Раді пропонують присвоїти Куяльнику статусу курорту державного значення.

Максим Степанов

Максим Степанов

У Верховній Раді зареєстрували законопроект «Про оголошення природних територій Куяльницького лиману Одеської області курортом державного значення». Ініціатива належить губернатору регіону Максиму Степанову.

У квітні 2018 року він звернувся до керівників фракцій Верховної Ради із закликом підтримати законопроект про присвоєння Куяльнику статусу курорту державного значення. Такі зміни, на його думку, допоможуть зберегти і раціонально використовувати унікальні лікувальні ресурси водойми. Крім того, приведуть до зростання інвестиційної привабливості унікальної території.

«Дякую народним депутатам за підтримку. Адже цей лиман — унікальна скарбниця. За своїми властивостями він не поступається ізраїльському Мертвому морю. Цей процес ми почали ще в квітні. І нас нарешті почули. Зробимо все, щоб довести цю справу до кінця», — зазначив Максим Степанов на своїй сторінці в Facebook.

Відзначимо, ропа, мулові грязі і хлоридно-натрієва мінеральна столова вода Куяльницького лиману мають високі лікувальні властивості. Потенціал лиману почали використовувати ще в 19 столітті, тоді на його берегах було побудовано безліч лікарень. Зараз біля водойми також розташована здравниця, де лікують від захворювань широкого спектру.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

А поделиться?