На журналіста BBC напали, коли він намагався взяти коментар у Труханова про його офшорну нерухомість

logo
363541_na_zhurnalista_bbc_napali_koli_vin_namaga.jpeg


Британському журналістові служби BBC Енді Веріті не вдалося взяти коментар у мера Одеси Геннадія Труханова — під час спілкування розслідувача штовхнули і, за його словами, вдарили в пах.

Видання опублікувало велике розслідування про Труханова. У публікації, заснованій на райських документах, містилися звинувачення на адресу одеського градоначальника у володінні британською нерухомістю через підконтрольну офшорну корпорацію Rubicon Group.

«Розслідування BBC показало, як організована злочинна банда таємно інвестувала мільйони фунтів до Великої Британії», — сказано в статті.

Веріті хотів взяти коментар у Труханова з приводу результатів розслідування. Як видно на відео, журналіст намагався поспілкуватися з чиновником під час його зустріччю з грецькою громадою Одеси. Однак оточення мера агресивно відсторонило журналіста, він впав у натовпі.

Нагадаємо, в Лондоні знайшли вісім об’єктів нерухомості, придбаних за допомогою офшорної компанії Rubicon Group, компанії якої контролює мер Одеси Геннадій Труханов.

В Україні Національне антикорупційне бюро встановило, що Труханов є організатором схеми придбання за рахунок міськбюджету будівлі заводу Краян за 185 млн грн., Тоді як попередній власник незадовго придбав її за 11,5 млн грн. У справі ще сім підозрюваних, у тому числі — заступник мера Павло Вугельман і депутат Одеської ОДА.

Дивіться також

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її курсором та натисніть Ctrl+Enter

А поделиться?
Читайте также: