НАБУ оголосило про підозру міському голові Одеси Труханову

logo
336471_nabu_ogolosilo_pro_pidozru_miskomu_golovi.jpeg


odessa-daily.com.ua

Одеса

13.02.2018 20:00

Крім того, про підозру повідомили ще трьом посадовцям міськради міста і ще трьох — затримано

У вівторок, 13 лютого, НАБУ повідомило про підозру Одеському міському голові Геннадію Труханову та ще трьом посадовцям тамтешньої міськради. Про це інформує прес-служба НАБУ. 

За темою

>
НАБУ: Обшуки у Труханова пов’язані з двома справами

«13 лютого 2018 року детективи НАБУ під процесуальним керівництвом прокурорів САП повідомили Одеському міському голові про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за ч.5 ст.191 КК України. Повідомлення про підозру здійснено за дорученням керівника САП Назара Холодницького, який і підписав вказаний процесуальний документ», — йдеться у повідомленні.

Як стало відомо, про підозру повідомили також заступнику міського голови, директору департаменту комунальної власності та голові постійної комісії з питань комунальної власності Одеської міськради. Нині детективи НАБУ ведуть справу щодо розкрадання коштів місцевого бюджету Одеси.

Також 13 лютого співробітники Бюро затримали ще трьох осіб – це посадова особа міськради Одеси та двоє фізичних осіб-керівників компанії.

«Ще одній особі — оцінщику — повідомлено про підозру у вчиненні злочину за ч 5 ст.191, ст. 365-2 КК України», — додали в Антикорупційному бюро.

Як стало відомо, ухвали про проведення обшуків у згаданих посадовців детективи НАБУ отримали ще 18-19 грудня 2017 року. Однак уже 19-20 грудня торік троє службових осіб міськради Одеси виїхали за кордон. З того часу вони в Україну не поверталися.

«Усі зазначені особи, на думку слідства, причетні до схеми із завдання збитків місцевому бюджету Одеси. Так, у вересні 2016 року Одеська міська рада придбала будівлю, яка раніше входила до цілісного майнового комплексу ДП Завод «Краян», за 185 млн. грн. у приватної структури, яка на початку 2016 року сама придбала цей комплекс на аукціоні, організованим ліквідатором держпідприємства, за 11,5 млн грн. Отримані від міської влади кошти, фірма-продавець спробувала перерахувати компанії з ознаками фіктивності, керівник якої наразі перебуває в зоні АТО», — відзначили у прес-службі НАБУ.

Детективи НАБУ та прокурори САП запобігли цій спробі легалізації й домоглися накладення арешту на рахунки приватної компанії-продавця будівлі.

Відео за темою

А поделиться?
Читайте также: