НАБУ провело обшуки у справі Труханова

logo
371611_nabu_provelo_obshuki_u_spravi_truhanova.jpeg


Детективи Національного антикорупційного бюро України провели обшуки у ймовірної дружини мера Одеси Геннадія Труханова, власність якої в порушення закону не відображена у декларації чиновника.

Про це стало відомо завдяки рішенням Солом’янського суду від 25 квітня. Детективи НАБУ отримували таким чином дозвіл на перевірку руху коштів на банківській картці, виданій на ім’я мера та його мобільні номери та його матері і однієї з доньок.

Дві банківські картки мера Одеси, видані банком Південний на ім’я Gennadiy Trukhanov і терміном дії до травня 2018 року були знайдені під час обшуку в одеській квартирі. Обшук відбувався в рамках розслідування про відчуження одеського аеропорту.

Як пише Думська, власницею квартири може бути цивільна дружина Труханова Тетяна Колтунова. За даними видання, вона також володіє «розкішною квартирою в Лондоні».

Знайдені речі дали підстави детективам вважати, що власниця помешкання та мер Одеси проживали разом щонайменше з 2015 по 2017 роки. Таким чином мер мав вказати це у своїх деклараціях, чого не було зроблено.

Також під час обшуків в одеській квартирі НАБУ знайшло місце обладнане під робочий кабінет.

Дивіться також

Раніше журналісти знайшли вісім об’єктів нерухомості в Лондоні, придбаних за допомогою офшорної компанії Rubicon Group, компанії якої контролює мер Одеси Геннадій Труханов. Сам Труханов назвав розслідування журналістів «брехнею».

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її курсором та натисніть Ctrl+Enter

А поделиться?
Читайте также: