Над Одесою з’явився янгол зі смартфоном

logo
320789_nad_odesoju_z_javivsja_jangol_zi_smartfon.jpeg


В Одесі на даху одного з цехів місцевого заводу спорудили гігантську композицію «Двері раю» відомого скульптора Олександра Мілова.

Основа роботи — стилізоване зображення ангела, який завис у повітрі в позі лотоса з мобільним пристроєм у руках, повідомляє «Думська». 

«Мобільний телефон в його (янгола — ред.) руках має на фасадній частині символ — замкову щілину, що світиться, — й відображає двері в рай, які він охороняє. З невидимого глядачу боку телефона на яскравому екрані зображено годинник, що йде у зворотному напрямку, дзеркально поточному на цей момент часу. Його можна буде розгледіти в відображенні окулярів янгола. Це символ часу, що минає», — пояснив автор арт-об’єкта Олександр Мілов.

Десятитонний янгол виготовлений зі сталевих труб, захищений антикорозійним покриттям і обладнаний світлодіодним підсвічуванням. Висота фігури — 27 метрів.

Читайте також: Одеський якір-серце оселиться в Стамбулі

Ця композиція створена за технологією, аналогічною до тієї, що використовувалася для скульптури Олександра Мілова «Любов», яка підкорила 2015 року американський арт-фестиваль Burning Man.

Фото: Думська, Вікна-Одеса

Відео: DumskayaTV

А поделиться?