Не ховався: Труханов запевняє, що сам їхав до НАБУ

logo
336819_ne_hovavsja_truhanov_zapevnjae_wo_sam_jih.jpeg


Мер Одеси Геннадій Труханов заявив, що сам вирішив прилетіти до Києва і навіть перервав для цього своє відрядження до Чехії, аби спростувати інформацію, що він ховається від слідства.

Про це він написав у Facebook.

«Сьогодні я перервав своє відрядження до Чехії, метою якого було налагодження співпраці у сфері муніципального транспорту. Це рішення було прийняте у зв’язку з проведенням слідчих заходів та поширенням інформації, що я нібито криюся від слідства. Офіційно заявляю, що не маю наміру ні від чого ховатися. Тим паче, що правда і закон — на моєму боці», — уточнив Труханов.

Мер Одеси додав, що, перервавши відрядження, він сам попросив свого адвоката офіційно зв’язатися з НАБУ і повідомити про час свого приїзду, «щоб уникнути подальших спекуляцій».

«Як Одеський міський голова, який двічі отримав вотум довіри від одеситів, я офіційно заявляю, що усі рішення, прийняті міською радою і виконавчим комітетом, відповідали і відповідають букві закону», — підкреслив Труханов.

Як повідомляв Укрінформ, мера Одеси Геннадія Труханова затримали вранці 14 лютого в аеропорту «Бориспіль» після повернення в Україну з Варшави.

Пізніше стало відомо, що в аеропорту «Бориспіль» також затримали заступника мера Одеси Павла Вугельмана, який прилетів з Ізраїлю.

Читайте також: САП проситиме для Труханова арешту, застава — 50 мільйонів

13 лютого детективами НАБУ було повідомлено про підозру меру Одеси Геннадію Труханову та трьом посадовцям Одеської міськради, у скоєнні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України.

За версією НАБУ, усі ці особи причетні до схеми нанесення збитку місцевому бюджету Одеси — у вересні 2016 року Одеська міськрада придбала будівлю, що раніше входила до складу цілісного майнового комплексу заводу «Краян», за 185 000 000 гривень у приватної структури, яка на початку 2016 року сама придбала цей комплекс на аукціоні, організованому ліквідатором держпідприємства, за 11,5 мільйона гривень.

А поделиться?
Читайте также: