Негода в Одесі: Затопило вулиці, ускладнило рух транспорту

У суботу, 18-го вересня, Одесу накрила потужна негода. У місті автомобілі «пливуть» дорогами. Злива затопила вулиці, а також суттєво ускладнила рух транспорту.

Про це повідомила «Думська». Складна ситуація через негоду склалася в Суворовському районі, на Балтській дорозі, в селищі Котовського.

При цьому в центрі Одеси води менше.

Сильні зливи прогнозують в Одеській області протягом усіх вихідних. Крім того, синоптики попередили про штормовий вітер.

Декілька днів тому мешканців і гостей міста закликали бути обережними. Зокрема, не залишати машини під деревами, так як через шквали можуть падати гілки і кабелі.

Нагадаємо, що потужна негода накривала Одесу і в липні. Тоді вулиці міста перетворилися на ріки, а в одному з будинків навіть обвалилася стіна на авто, які були припарковані поруч. В результаті вони опинилися під завалами. Під водою опинилися автомобілі. Зокрема, перекинулася і затонула навіть вантажівка.

А ще в Одесі в трамваї номер п’ять пасажири помітили двометрового пітона, якого перевозив чоловік. Господар тримав пітона у руках, однак інцидент викликав у пасажирів неабиякий ажіотаж. Хоч і салон трамвая ніхто не залишив, однак видно, що двометровий пітон добряче налякав людей.

Оцініть новину

Клас!

0

Я це люблю

0

Ха-ха

0

Сумно

0

Злість

0

Обіймашки

0

Шооо?

0