Невідомі розгромили квартиру керівника штабу Богомолець в Одесі

logo


За словами постраждалої, з квартири нічого не вкрали, а до цього їй погрожували в смс-ках.

В Одесі невідомі вдерлися до квартири керівника передвиборчого штабу кандидатки у президенти Ольги Богомолець і влаштували погром.

Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook нардеп.

«Проти моєї політичної команди розпочався справжній терор… Слідом за провокаціями проти інших кандидатів дійшла черга і до мене та моєї команди. Невідомі злочинці залізли до квартири мого керівника передвиборчого штабу в Одесі Ірини Яроцької та розгромили її, нічого при цьому не взявши», — заявила вона.

За словами Богомолець, до вторгнення жінці також надходили смс-повідомлення з погрозами.

«Передвиборча кампанія в Україні перетворюється на брудний терор, залякування та погрози. Саме так у 30-х роках минулого століття у Німеччині штурмові загони нацистів тероризували своїх опонентів, а потім все завершилося газовими камерами та концтаборами», — додала вона.

Водночас Богомолець зазначила, що до поліції вже подано заяву.

«Ми вимагатимемо якнайшвидшого розслідування та покарання тітушок, що тероризують члена нашої команди. А ще про інцидент будут проінформовані посли іноземних держав, які мають бути в курсі, як проходить передвиборча кампанія в Україні за нашої «демократичної» влади», — наголосила кандидатка.

Проти моєї політичної команди розпочався справжній терор… Слідом за провокаціями проти інших кандидатів, дійшла черга…

Опубликовано Ольгой Богомолець Понедельник, 11 февраля 2019 г.

Нагадаємо, раніше в Одесі народний депутат і кандидатка у президенти України Ольга Богомолець потрапила в аварію. Її позашляховик Range Rover зіткнувся з «Жигулями», за кермом яких перебував військовослужбовець Повітряних сил України.