Новоодесситы благотворительную помощь бойцам в зоне АТО прикрепили моральной поддержкой

logo
139841_novoodessity_blagotvoritelnuju_pomow_bojc.jpeg


Коли за велінням долі людина знаходиться далеко від рідного дому, кожна вісточка їй дорога. Тож коли до наших захисників на Сході вкотре приїхала група підтримки з Новоодещини, вони щиро раділи. І не тільки мала значення матеріальна допомога від жителів району, не менш важливим було підняти бойовий дух учасників АТО, які постійно перебувають у зоні ризику й небезпеки.Новоодесситы благотворительную помощь бойцам в зоне АТО подкрепили моральной поддержкойУ поїздці взяли участь голова райдержадміністрації Є. В. Вербін, голова районної ради М. М. Заболотний, заступник голови райдержадміністрації О. В. Гриценко, а також директор районного будинку культури Наталія Чебан та учасники художньої самодіяльності Надія Бойченко, Анна Доліновська, Олександр Зайченко.Новоодесситы благотворительную помощь бойцам в зоне АТО подкрепили моральной поддержкойЗвичайно, благородні справи – це колективні зусилля. Тож і допомогу надали чимало небайдужих людей: директор ТОВ «Автомобіліст» В. В. Буркун забезпечив транспорт, С. В. Парастаєв – рибоконсерви, фонд «Рідна Новоодещина» (голова Г. С. Вітковська) – овочі та інші продукти, директор ТОВ «Міг-Сервіс-Агро» С. С. Іванов – ковбасні вироби, міська та сільські ради – терлі речі та засоби особистої гігієни.

Свою частку внесли учні шкіл району, передавши виготовлені власноруч сувеніри з найтеплішими словами вдячності воїнам і побажаннями повернутися якомога скоріше з перемогою.

Новоодесситы благотворительную помощь бойцам в зоне АТО подкрепили моральной поддержкойНайголовнішого — залишатися живими й неушкодженими зичили захисникам керівники району.

— Ми чекаємо вас і завжди пам’ятаємо про вашу самовідданість і мужність заради цілісності й благополуччя нашої держави, — говорив Євгеній Валерійович.

Концерт, який показали аматори викликав і розчулення, й посмішки, а також пробуджував віру та надію.

— Ми відчували, що ми тут бажані гості. Дуже приємно, що ми змогли привезти нашим захисникам частинку тепла рідної домівки, — ділилася враженнями Надія Бойченко.

Новоодесситы благотворительную помощь бойцам в зоне АТО подкрепили моральной поддержкойЗвичайно, всі ми мріємо, щоб скоріше настав час, коли наші хлопці й чоловіки не танки виводитимуть у поле, а прокладатимуть борозну до щастя.

А поделиться?
Читайте также: