Новоодесситы благотворительную помощь бойцам в зоне АТО прикрепили моральной поддержкой

logo


Коли за велінням долі людина знаходиться далеко від рідного дому, кожна вісточка їй дорога. Тож коли до наших захисників на Сході вкотре приїхала група підтримки з Новоодещини, вони щиро раділи. І не тільки мала значення матеріальна допомога від жителів району, не менш важливим було підняти бойовий дух учасників АТО, які постійно перебувають у зоні ризику й небезпеки.Новоодесситы благотворительную помощь бойцам в зоне АТО подкрепили моральной поддержкойУ поїздці взяли участь голова райдержадміністрації Є. В. Вербін, голова районної ради М. М. Заболотний, заступник голови райдержадміністрації О. В. Гриценко, а також директор районного будинку культури Наталія Чебан та учасники художньої самодіяльності Надія Бойченко, Анна Доліновська, Олександр Зайченко.Новоодесситы благотворительную помощь бойцам в зоне АТО подкрепили моральной поддержкойЗвичайно, благородні справи – це колективні зусилля. Тож і допомогу надали чимало небайдужих людей: директор ТОВ «Автомобіліст» В. В. Буркун забезпечив транспорт, С. В. Парастаєв – рибоконсерви, фонд «Рідна Новоодещина» (голова Г. С. Вітковська) – овочі та інші продукти, директор ТОВ «Міг-Сервіс-Агро» С. С. Іванов – ковбасні вироби, міська та сільські ради – терлі речі та засоби особистої гігієни.

Свою частку внесли учні шкіл району, передавши виготовлені власноруч сувеніри з найтеплішими словами вдячності воїнам і побажаннями повернутися якомога скоріше з перемогою.

Новоодесситы благотворительную помощь бойцам в зоне АТО подкрепили моральной поддержкойНайголовнішого — залишатися живими й неушкодженими зичили захисникам керівники району.

— Ми чекаємо вас і завжди пам’ятаємо про вашу самовідданість і мужність заради цілісності й благополуччя нашої держави, — говорив Євгеній Валерійович.

Концерт, який показали аматори викликав і розчулення, й посмішки, а також пробуджував віру та надію.

— Ми відчували, що ми тут бажані гості. Дуже приємно, що ми змогли привезти нашим захисникам частинку тепла рідної домівки, — ділилася враженнями Надія Бойченко.

Новоодесситы благотворительную помощь бойцам в зоне АТО подкрепили моральной поддержкойЗвичайно, всі ми мріємо, щоб скоріше настав час, коли наші хлопці й чоловіки не танки виводитимуть у поле, а прокладатимуть борозну до щастя.