Обіцяли тільки прибрати: скандальні забудовники зруйнували природні скелі на пляжі Одеси

image

Люди звернулися до правоохоронців щодо законності робіт

В Одесі, попри невдоволення містян, тривають будівельні роботи на пляжі «Лагуна». Несанкціоноване будівництво на цій території розпочинали кілька разів — перший у 2017 році, проте через акції протесту громадських організацій об’єкти будівництва були демонтовані, а ситуація завмерла. Другий — у 2019, тоді в ЗМІ з’явився план проєкту готельного комплексу на території пляжу аж до Чкаловського санаторію.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє екоактивіст Владислав Балінський.

Інклюзивна “Лузанівка” — в Одесі витратять 5 мільйонів на благоустрій пляжу

Вночі 23 квітня 2021 року на територію пляжу «Лагуна» робітники знову завезли будівальну техніку. Там почали підгототовку до будівельних робіт — було зруйновано природні скелі ракушняку.

«Люди були занепокоєні, почали писати звернення в різні інстанції. Декілька разів ми бачили, як приїжджали екоінспектори, але роботи продовжувалися. Також було знищено сотні дерев на схилах санаторію Чкаловський», — розповідає одесит Дмитро Кулеш. 

Люди звернулися до правоохоронців щодо законності робіт та установці залізних конструкцій між пляжами «Лагуна» та Чкаловський. 

Наразі там продовжують проводити будівальні роботи — споруджують настил.

«Зараз там споруджують якісь будівельні об’єкти. І ні, це не тимчасові конструкції — вони залиті бетоном. Робітники спорудили місток, а весь пляж заставили шезлонгами. Вільного простору немає взагалі», — розповідає Владислав Балінський.

Однак ЗМІ повідомляють, що у забудовників немає дозвільних документів на роботу. Вони дійсно домовлялися з Одеською міською радою про техніку, але зовсім не для будівництва, а для прибирання пляжу. 

Нагадаємо: 

Більше оперативних новин шукайте в Telegram та Viber Новини.LIVE Odesa.