Одеса місяць без мера. Труханов одразу після тривалої відпустки вирушив до Афін

logo
328491_odesa_misjac_bez_mera_truhanov_odrazu_pis.jpeg


Мер Одеси Геннадій Труханов після 25-денної відпустки в свій перший робочий день вирушив у відрядження в грецькі Афіни, яке триватиме ще чотири дні.

Згідно з розпорядженням на сайті Одеської міськради, Труханов пішов у відпустку 26 грудня 2017 року. Вийти на роботу мер повинен був 18 січня, проте продовжив відпочинок ще на три дні — до 21 січня.

Вже 22 січня він відправився у відрядження до Греції. У документі говориться, що в Афінах будуть обговорюватися питання співробітництва між країнами. Повернутися Труханов планує тільки 25 січня.

Таким чином, мер міста буде відсутній на своєму робочому місці практично місяць. За цей час в Одесі відбулося кілька резонансних подій.

16 січня на Одеську область і Одесу обрушився сильний снігопад , рух транспорту по місту і області було ускладнено, аеропорт скасував низку рейсів. Уже через кілька днів морози спали і кілька вулиць перетворилися на річки.

19 січня в Одесі сталася перестрілка, яка забрала життя двох людей. В результаті операції був поранений поліцейський. Його госпіталізували у важкому стані, проте врятувати життя не вдалося. Двоє осіб було затримано.

Тривала відсутність одеського градоначальника не залишилася без уваги журналістів.

«Мера Одеси нічого не турбує, і він не поспішає повертатися додому. Цікаво, яке відрядження Труханов вигадає після Афін?», — написала на своїй сторінці в Facebook журналіст НВ Христина Бердинських.

Геннадій Труханов обіймає посаду мера Одеси з 2014 року. За цей час він встиг стати фігурантом скандалу.

У 2016 році з’явилася інформація, що Труханов має російське громадянство і володіє 20 офшорними компаніями. Ці дані перевіряла Служба безпеки України. Сам Труханов заперечував цей факт.

У підсумку екс-народний депутат Єгор Фірсов   опублікував документи, які свідчать про наявність у мера Одеси навіть двох російських паспортів: один виданий в Московській області, другий — в Дагестані. Труханов нібито втрачав документ і замовляв новий.

А поделиться?
Читайте также: