Одещина перша на півдні України по кількості травмованих у ДТП дітей

ГоловнаНовиниСуспільство

18 вересня 2023 р. 11:12

Одещина перша на півдні України по кількості травмованих у ДТП дітей

Фото: opendatabot.ua

(Фото: opendatabot.ua)

Більше 3000 дітей отримали травми в ДТП за вісім місяців 2023 року в Україні. 116 дітей загинуло в таких дорожньо-транспортних пригодах.

Про цесвідчить аналітика сайту Опендатабот.

На півдні України лідером за кількістю ДТП з загиблими та/або травмованими, скоєними за участю дітей є Одещина. У цьому регіоні сталася 171 така аварія. Взагалі ця цифра – четвертий показник по Україні.

Менш за все на півдні та по Україні в цілому ДТП з загиблими та/або травмованими, скоєними за участю дітей, сталося на Херсонщині. За вісім місяціву регіоні зафіксовано усього сім таких випадків.

Миколаївщина на півдні опинилася на другому місці. Тут сталося 106 таких ДТП.

Взагалі по Україні лідерами за кількістю ДТП з загиблими та/або травмованими, скоєними за участю дітей є: Львівщина — 275 таких ДТП, Дніпропетровщина — 208 та Київщина — 198.

Взагалі за вісім місяців 2023-го, порівнюючи з аналогічним періодом 2021 року, в Україні сталося на 7% більше аварій, в яких травмувалися або загинули діти – більше 2,6 тис.Загалом з січня по серпень поточного року в таких дорожньо-транспортних пригодах 116 дітей загинуло та більше 3 тис. дітей отримали травми.

Зазначається, що у 2023-ому суттєво збільшилася кількість ДТП з загиблими і травмованими, які трапилися саме з вини дітей — 433 таких інцидентів за вісім місяців. Це в 1,5 рази більше, ніж було в січні-серпні 2021.

Володимир Шкаєв