Одеситам пропонують грошову винагороду за імена руйнівників меморіалу

logo


Камери відео спостереження зафіксували нападника.

Одеські активісти вирішили самостійно розшукати вандалів, що розтрощили мармурову дошку загиблому захиснику з «Правого сектору» Ігорю Іванову. Меморіальний знак розбили в ніч проти 11 листопада невідомі. За інформацію про нападників побратими Іванова готові надати понад сто тисяч гривень, про це у сюжеті ТСН.19:30.

Читайте також:

У Львові вандали познущалися з пам’ятника провіднику ОУН Степану Бандері

«Війна пам’ятників» – так вже назвали в Одесі події останніх днів. Почалося все з того, що прибічники «руського миру» залили червоною фарбою меморіали загиблим АТОвцям та Героям Небесної сотні. Українські патріоти у відповідь — знесли барельєф маршалу Жукову.

«Ігоря Іванова знали чимало людей які проживають в Одесі. Це ті люди, які зараз захищають нашу державу на Сході країни, й ті, хто захищав, безпосередньо, в Одесі другого травня 2014 року», — розповідає знайомий загиблого Ігор.

Відео

Активісти розпочали власне розслідування нападу на меморіал захисникам Одеси

Понад 100 тисяч гривень винагороди готові зібрати активісти тому, хто надасть інформацію про вандалів, що розбили в Одесі меморіальний знак. Мармурову дошку загиблому представнику «Правого сектору» Ігорю Іванову розтрощили в ніч проти понеділка. Невідомі понівечили і світлину патріота, тож його побратими вирішили самі розшукати нападників.

Активісти розпочали власне розслідування нападу на меморіал захисникам Одеси

На ранок після акту вандалізму місцеві патріоти прийшли на Куликове поле, де розташований імпровізований меморіал загиблим прихильникам сепаратизму, і також влаштували там погром.

«Ми бачимо, що Одесу зараз намагаються розхитувати. Ми пам’ятаємо, і можемо провести аналоги з 2014 роком. Тому нам принципово розуміти, хто це зробив, щоб знати його мотиви, щоб запобігати таким ситуаціям в майбутньому», — каже  громадська активістка Наталя Кручиніна.

Крім того, побратими Іванова переконані, що без суспільного тиску розслідувати кримінальні злочини, а тим паче, якщо вони стосуються патріотизму, неможливо. Тому вони почали власне розслідування з пошуку вандалів.

Читайте також:

У Сумах невідомий зламав хрест та залив фарбою могили загиблих воїнів АТО

Активісти вже мають запис з камер відео спостереження, тому впевнені, що ідентифікація нападника — справа часу. Як свідчать зафіксовані відеокадри, нападник нібито діяв самостійно, його обличчя було розфарбоване під героя кінострічки «Джокер».

За інформацію про зловмисника активісти обіцяють понад 100 тисяч гривень, а розтрощену меморіальну дошку планують замінити новою впродовж найближчих двох днів.

Кореспондент Сергій Осадчук.