Одеситка, яка прославилася на всю Україну через паркування на колії, вибачилася за незручності

logo


Автомобіль жінки кілька разів переносили пасажири трамваю.

Одеситка, яка біля Привозу припаркувала свій автомобіль впритул до трамвайних колій, заблокувала рух транспорту і прославилася на всю Україну, попросила вибачення у містян за незручності, про це вона сказала ТСН.

Читайте також:

Жінка паралізувала столичний Поділ, залишивши автомобіль на трамвайних коліях

Жінка відмовилася спілкуватися на камеру і назвати своє прізвище. За її словами, ходила із сином у зоопарк. Коли повернулася до автомобіля, то не помітила жодних змін. 

Наступного дня жінка побачила в інтернеті ролик, який виклали у мережу одеські комунальники. Вона каже, їй було і смішно, і соромно.

Як повідомлялося, одеситка залишила атомобіль на коліях і пішла у справах. Згодом туди під’їжджає трамвай і виявляється заблокованим. Спочатку водій та пасажири чекали на власницю машини, а коли терпець урвався, всі разом вирішили посунути автівку. Врешті таки проїзд звільнили, трамвай продовжив рух. Автомобіль жінки переносили сім разів. 

Відео

Пасажири і водій трамваю розгойдали авто порушниці і звільнили заблоковану колію

Одеські комунальники виклали в мережу відео камер спостереження, як біля Привозу кермувальниця паркується впритул до трамвайних рейок і йде собі геть. Згодом туди під’їжджає трамвай і виявляється заблокованим. Спочатку водій та пасажири чекали на власницю машини. Терпець урвався, тому всі разом вирішили посунути автівку.    

Пасажири і водій трамваю розгойдали авто порушниці і звільнили заблоковану колію