Спортсменка з Чорноморська та учасниця Олімпійських ігор у Токіо Аніта Серьогіна завоювала «золото» турніру серії К1 «Прем’єр-ліга», що відбувся в Каїрі. Про таке повідомили в пресслужбі Національного олімпійського комітету в Одеській області.

Серьогіна виступала в категорії «до 61 кг». На шляху до «золота» вона перемогла каратистку з Бельгії Селін Пот’єз (4:0), кенійку Каніні Муллі (5:0) та представницю Швеції Йоханну-Анну Нільссон (2:0). У вирішальному поєдинку Аніта Серьогіна зустрілася з канадською спортсменкою Хайєю Джумаа, поєдинок завершився із рахунком 4:0 на користь українки та приніс Аніті золоту медаль.

Одеська каратистка Аніта Серьогіна завоювала 25-ту медаль на великих міжнародних турнірахПресслужба НОК в Одеській області

Аніта Серьогіна після перемоги в турнірі.

Для представниці Чорноморська це 25-та медаль на великих міжнародних змаганнях. Зокрема каратиска виборола 10 нагород чемпіонату Європи, 10 медалей Прем’єр-ліги/Кубку світу, два трофеї серії А та по одній медалі Європейських ігор, Всесвітній ігор та Чемпіонату світу.

У пресслужбі НОК додали, що на етапах серії К1 «Прем’єр-ліга» ця перемога стала другою для Серьогіної. До цього вона завоювала «золото» під час турніру в Дубаї у 2017 році. Крім того, Аніта завоювала медаль на турнірі такого ж статусу в 2014-му році у Словенії, тоді змагання називалися «Кубок світу Карате 1».

«У поразках винна лише я». Одеська каратистка Аніта Серьогіна – про виступ на Олімпійських іграхКарате остаточно не повернеться на Олімпіаду-2024. Як це пояснюють організатори

Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області