Одеська влада просить визнати ситуацію з танкером «Делфі» надзвичайною

logo


Судно у морі вже понад два місяці.

Одеська влада просить визнати надзвичайною ситуацію із затонулим танкером «Делфі». Судно вже понад два  місяці напівзатоплене лежить на одному з міських пляжів. Чиновники переконані — це небезпечно, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

До танкера «Делфі» на одеському пляжі справжнє паломництво. Він став настільк популярним, що його навіть нанесли на гугл-мапу як місце, обов’язкове до відвідування. 

Відео

Влада Одеси просить визнати ситуацію із затонулим танкером «Делфі» надзвичайною  

Судно «Делфі» вже понад два місяці напівзатоплене лежить на одному з пляжів Одеси. Чиновники переконані — це небезпечно. І категорично проти, аби танкер залишався на місці, попри обіцянки судновласника поставити біля нього охорону.  

Влада Одеси просить визнати ситуацію із затонулим танкером "Делфі" надзвичайною  

Думки містян та гостей, що приходять сфотографувати танкер, розділилися: одні обурюються, бо  переконані, що його принади дуже сумнівні, інші розгледіли певну естетику. 

Читайте також:

Танкер Delfi перед аварією довго стояв у морі без палива та з поламками. Опубліковано повну хронологію

Перед початком туристичного сезону стурбовані потенційною загрозою для відпочивальників і міські чиновники. Мовляв, селфі з пірсу та з берега — це поки холодно. Щойно почнеться купальний сезон, то неодмінно знайдуться відчайдухи, що намагатимуться потрапити всередину судна. Це небезпечно для життя. Ситуацію з «Делфі» просять визнати – надзвичайною. 

«Ми не можемо забезпечити  належну безпеку цього об’єкта. Нам необхідна надійна безпека надійна охорона задля безпеки жителів нашого міста і гостей», — каже  міський голова Одеси Геннадій Труханов.

Фотогалерея

Затонулий біля Одеси танкер «Делфі» показали на відео з висоти (5 фото)

22 листопада 2019 16:44

Танкер потрапив у кораблетрощу під час сильного осіннього шторму наприкінці листопада минулого року. Хвилями його прибило до берега, де він зачепився за хвилеріз та частково затонув. Власника зобов’язали прибрати «Делфі» до 31 березня або ж заплатити портовикам, щоб ці роботи виконали вони. Поки судновласник зволікає , часу на складну операцію залишається обмаль, щоб встигнути до початку туристичного сезону.  

Кореспондентка ТСН Олена Черняєва.