Одеські енергетики допомагають відновлювати світло на Херсонщині

Одеські енергетики допомагають відновлювати світло на Херсонщині «фото»

НовиниУ регіоніОдеські енергетики допомагають відновлювати світло на Херсонщині

18 Вересня 2023, 13:48

Фахівцям вдалося відновити роботу високовольтної лінії 150 кВ, щоб подати напругу на об’єкти критичної інфраструктури водопостачання та водовідведення Херсону.

Про це повідомляє ДТЕК Одеські електромережі.

Протягом серпня одеські енергетики працювали на Херсонщині, девідремонтували високовольтні лінії та підстанцію, яка вийшла з ладу через підтоплення внаслідок підриву Каховської ГЕС.

На Херсонщині працювали 22 енергетики та 7 одиниць техніки.

З міркувань безпеки працювали виключно в бронежилетах та касках, незважаючи на пекельну температуру повітря. Найважче дався перехід через річку. Спільно з Херсонською військовою адміністрацією були задіяні моторні човни. Ми розуміли, що знаходимося під пильним наглядом ворога, адже лінія фронтупроходила менше, ніж за 3 кілометри, – згадує Олександр Бугор, начальник центру з ремонту та експлуатації високовольтних мереж.

Нагадаємо, в серпні 2023 року Міністр енергетики України Герман Галущенко та керівник Одеської ОВА Олег Кіпер нагородили чотирьох енергетиків ДТЕК Одеські електромережі грамотою Міністерства енергетики України та нагрудним знаком «Відмінник енергетики». Відомчі нагороди вручено за мужність під час відновленняелектропостачання на Херсонщині й за особистий внесок кожного у забезпечення українців світлом під час війни.

Раніше на  USIonline.com —

Одещина допомагає відновлювати Чорнобаївську громаду на Херсонщині (фото)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram, дивіться наYoutube.