«Одеські схеми»: Холодницький каже, що шукають іще двох осіб Одеської міськради

logo
336871_odeski_shemi_holodnickij_kazhe_wo_shukaju.jpeg


Назар Холодницький
Назар Холодницький

5 канал

Одеса

14.02.2018 18:42

Вони можуть бути причетними до схеми із завдання збитків міськбюджету у зв’язку з придбанням будівлі, яка раніше входила до цілісного майнового комплексу ДП «Завод «Краян»

За темою

>
САП може забрати справи НАБУ через витік інформації — Холодницький

Правоохоронці розшукують іще двох посадових осіб Одеської міської ради, які можуть бути причетні до схеми із завдання збитків міському бюджету у зв’язку з придбанням будівлі, яка раніше входила до цілісного майнового комплексу ДП «Завод «Краян». Про це заявив керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький на брифінгу 14 лютого, передає «Укрінформ».

«Вісьмом особам оголошено підозри: затримано шістьох, двох іще шукають. Це посадові особи Одеської міської ради — керівник і засновник одного підприємства, адвокат за професією та особа, яка представляла інтереси іншого підприємства, і оцінювач, який здійснював оцінку вказаних приміщень», — сказав він.

Нагадаємо, це не єдине провадження щодо очільника Одеси Геннадія Труханова у САП. Запобіжний захід йому мають обрати сьогодні, 14 лютого, іншим посадовцям Одеської ОДА – 14-15 лютого. САП вимагає для Труханова арешту з альтернативою внесення застави у 50 млн гривень.

Відео за темою

А поделиться?