Одеський школяр вижив після удару струмом у 27 тисяч вольт

logo


Отримав опіки другого ступеня.

Одеського підлітка вдарило струмом напругою в понад 27 тисяч вольт, коли він намагався зробити фото на вагоні потяга. Школяр залишився живим, але в нього опіки майже половини тіла. Йдеться у випуску ТСН.19:30.

Компанія місцевих школярів розважалася на залізничній станції Одеса-Східна. Один з хлопців, восьмикласник Віталій виліз на цистерну. Там його вдарила електрична дуга напругою в 27 тисяч вольт. «Мій напарник почув, наче щось вибухнуло. Побіг на звук і побачив молодь і хлопця нагорі. Чергова по станції викликала швидку допомогу», — розказує керівник станції Дмитро Шаміз.

ВідеоПідлітка вдарило струмом напругою у 27 тисяч вольт, коли він робив селфі на вагоні потяга

Школяр з Одеси залишився живим, але в нього опіки майже половини тіла. Наразі хлопець у реанімації опікового центру, де лікарі борються за його життя. Залізничники стверджують — на цій станції чи не щороку фіксують такі трагічні випадки. Але підлітків це не зупиняє.  

Підлітка вдарило струмом напругою у 27 тисяч вольт, коли він робив селфі на вагоні потяга

Читайте також: На Тернопільщині школяр згорів живцем в електрощитовій

Восьмикласник був у свідомості, але на ньому тлів одяг. Підлітка терміново доправили до опікового центру. «Опік полум’ям вольтової дуги. Друга ступінь. Обпечено 45 відсотків поверхні тіла, вкрай важкий опіковий шок. Стан дитини важкий», — розказує виконувач обов’язків завідувача опікового відділення Олександр Ставратій.

Залізничники кажуть, що так звані селфери останнім часом масово атакують залізничні вагони, на даху яких чатує смертельна небезпека. Не допомагають ні профілактичні бесіди з батьками, ані лекції в школі. На цій станції чи не щороку фіксують такі трагічні випадки.

Читайте також: Поліція припускає, що селяни на Київщині били молотком і катували струмом сусіда не через велосипед

«Заборонено наближатися на відстань менше двох метрів. Навіть не торкаючись контактного проводу людина отримує ураження електрострумом саме дугою. Дуга викликає обвуглювання тіла», — пояснює фахівець з енергетики Олег Пєнкін.

Попереду у Віталія тривала реабілітація. Його батькам доведеться викласти на лікування понад 200 тисяч гривень.

Кореспондент ТСН Сергій Осадчук.