Одеський журналіст дістав поранення на фронті

19 січня 2024 р. 12:20

Одеський журналіст дістав поранення на фронті

Фото: Юрій Дяченко у facebook

(Фото: Юрій Дяченко у facebook)

Журналіст і громадський активіст з Одеси Юрій Дяченко, який захищає Україну в лавахтероборони, дістав поранення під час виконання бойового завдання.

Про це він повідомив на власній сторінці у facebook.

Юрій зазначив, що це вже друга травма за неповний місяць. До цього були осколкове поранення руки 8 листопада 2023 року та акубаротравма 19 грудня 2023 року. Зараз – осколкове в ногу, його він отримав 17січня.

«Я знову з пораненням в лікарні, уламок в нозі поки не можуть дістати, були скиди з дрону не далеко, вдень не змогли мене дістати, бо встиг секунда в секунду заховатися, ввечері мене таки дістали», — написав він.

Раніше, 30 грудня 2023 року Дяченко також виклав фото з лікарні. 

(Фото: Юрій Дяченко)

«Це моє таке нагадування, що війна в країні, повномасштабна майже два роки, а загалом з 2014 року», — написав він. 

Заданими Центру публічних розслідувань, Дяченко — член ГО «Зелений лист», який багато років відстоював від забудови одеське узбережжя та громадські зелені зони, продовжує займатися активізмом.

Так, 22 жовтня 2023 року він прийшов на акцію протесту в сквері «Старостіна» на Слобідці в Одесі через намір депутата Одеської міської ради Михайла Карпенчука збудуватитам кав’ярню. Противники будівництва вважають, що воно «вкраде» частину скверу.

До повномасштабного вторгнення Дяченко працював в редакціях «Центру публічних розслідувань» та «Інтент». Журналісти бажають швидкого одужання захиснику. 

Нагадаємо, в Одесі 20 тисяч гривень отримають не лише мобілізовані, а й ті, що пішли служити до Збройних СилУкраїни за контрактом. Відповідне рішення ухвалили на сесії Одеської міської ради. 

Йдеться про тих, хто укладе контракт із ЗСУ з 1 січня 2024 року. В програмі заклали на це 20 мільйонів гривень. Сума одноразової допомоги складає 20 тисяч гривень. Це означає, що отримати гроші зможуть тисяча людей в цьому році.

Ірина Глухова