Одесские патрульные пресекли табачную контрабанду (видео)

logo


Патрульні Одеси спільно з працівниками ДФС виявили контрабандну партію цигарок

Патрульні Одеси спільно з працівниками ДФС виявили контрабандну партію цигарокСьогодні вранці інспектори поліції разом зі співробітниками служби ДФС зупинили автомобіль Nissan Juke. Іномарку було затримано в районі залізничного вокзалу. Під час огляду транспортного засобу охоронці порядку виявили контрабандну продукцію – цигарки, в кількості понад 4 800 пачок.Водій нічого не пояснив стосовно знаходження товару всередині свого автомобіля. Та це не звільняє чоловіка від кримінальної відповідальності за вчинений злочин.В діях чоловіка вбачається відповідальність за ст. 484 Митного кодексу (зберігання, перевезення чи придбання товарів, транспортних засобів комерційного призначення, ввезених на митну територію України поза митним контролем або з приховуванням від митного контролю). Водія було супроводжено до митного посту для складання відповідних матеріалів справи.#ПорядокЦеТи #патрульнаполіція #патрульнаполіціяодеси #патрульнаполіціяукраїни #служитизахищати #police #patrolpolce #patrolpolceua #od_patrolpolice

Опубліковано Патрульна поліція Одеської області Пʼятниця, 16 серпня 2019 р.

В районе железнодорожного вокзала инспекторы полиции совместно с сотрудниками ГФС остановили для проверки автомобиль Nissan Juke.

Об этом сообщили в пресс-службе Патрульной полиции Одессы.

Во время осмотра машины правоохранители обнаружили более 4 800 пачек контрабандных сигарет. Водитель отказался давать какие-либо объяснения, однако это его от ответственности не освобождает.

Его ожидает наказание по статье «хранение, перевозка или приобретение товаров, транспортных средств коммерческого назначения, ввозимых на таможенную территорию Украины вне таможенного контроля или с сокрытием от таможенного контроля».