Один із символів міста – Одеський порт – зобразили на італійських марках (фото)

Поштові марки з Італії прикрасили картини українських художників. На них зображені символічні будівлі українських міст, зокрема й Одеський порт.  

Про це повідомили у Міністерстві культури та інформаційної політики України.

Мистецькі твори чотирьох українських художників, а саме Катерини Липовки, Сергія Сметанкіна, Юрія Бандери та Святослава Скоробогатова, були використані поштою Італії для виготовлення власних марок.

Всьоговипущені чотири поштових знаки, на яких зображені Одеський порт, Маріупольський драматичний театр, храм у Києві та площа у Львові.

Так, Одеський порт проілюструвала робота художника Святослава Скоробогатова «Весняна гавань», церкви Києва – Катерини Липовки «Київ. Простір варіантів», Юрій Бандера зобразив  центральну площу Львова у роботі «Львівський захід, Сергій Сметанкін – Маріупольський драматичний театр.

Марки з роботами українських митців коштуватимуть дорожче, акошти за їх виторг підуть на гуманітарну допомогу Україні.  Як пояснив заступник посла Італії в Україні Франческо Пеше, вартість поштових знаків також обумовлена мистецькою складовою, включаючи створення «чотирьох дуже красивих картин».

Щиро дякую художникам, які написали ці твори та надали дозвіл на використання в марках. Зображення репрезентують собою чотири локації та знайомлять італійський народ з Україною, показуючи її завдяки різним красивим культурниммісцям, — зазначив Франческо Пеше.

Ранішена USIonline.com —

В Одесі випустили поштову марку, присвячену ЮНЕСКО (фото)

Читайте нас у Facebook,Telegram та Instagram, дивіться на Youtube.