Офіційно: НАБУ повідомила про підозру меру Одеси та затримало трьох осіб

logo
336477_oficijno_nabu_povidomila_pro_pidozru_meru.jpeg


У вівторок, 13 лютого, детективи НАБУ повідомили про підозру меру Одеси Генадію Труханову у вчиненні кримінального правопорушення стосовно розтрати коштів під час закупівлі заводу Краян.

Також Національне антикорупційне бюро повідомило, що серед підозрюваних у справі Труханова ще троє його підлеглих. Їм також повідомили про підозру.

Крім того, 13 лютого в ході проведення слідчих дій у тому ж кримінальному провадженні правоохоронці затримали ще трьох осіб (одну посадову особу мерії Одеси та двох фізичних осіб-керівників компанії).

У Бюро додають, що детективи отримали дозвіл від суду на проведення обшуків у Труханова та його підлеглих ще 18-19 грудня. Та троє з підозрюваних одразу ж (19-20 грудня) виїхали за кордон.

Сам Труханов з початку січня також поїхав за кордон у тривалу відпустку, яку згодом його заступник продовжив у кілька відряджень.

Дивіться також

Керівництво Одеси звинувачують у розтраті коштів під час закупівлі Заводу Краян.

 НАБУ дізналося, що Одеська міськрада придбала адмінбудівлю Заводу Краян (під майбутню мерію) за значно завищеною ціною — 185 мільйонів гривень. А його власник незадовго до продажу сам купив цю нерухомість за 4 млн грн. Бенефіціаром цих коштів, як вважає слідство, і був депутат Одеської облради Олег Бабенко. А саме Бабенко у минулому очолював Завод Краян.

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її курсором та натисніть Ctrl+Enter

А поделиться?