Охоронець вишу пригрозив «розстріляти» журналістку в Одесі: відео

logo


Охоронець одеського вишу погрожував журналістці Ганні Покровській , коли вона знімала сюжет про пожежну безпеку. Спершу він намагався вигнати журналістку, а потім забрав її посвідчення.

Під час зйомки 7 епізоду спецпроєкту «Інспекція УСІ», коли журналісти перевіряють, наскільки небезпечно вчитися в Одесі, охоронець державної академії будівництва Микола Яковенко перешкоджав роботі журналістці виданню.

Читайте також: За місяць в Україні 9 разів нападали на журналістів

У дев’ятиповерховому корпусі Одеської будівельної академії журналістка «Української служби інформації» знайшла тільки 2 вогнегасники та не знайшла жодного пожежного рукава.

Ганна Покровська звернулась до вахтерки із запитанням, де шукати пожежні рукави. Натомість вахтерка викликала охорону Микола Яковенко, який працює в цьому закладі охоронцем, спочатку намагався вигнати оператора Владиславу Швець і журналістку з корпусу. Після чого зірвав з Ганни Покровської посвідчення і не віддавав.

Повернути документ вдалось лише після того, як журналістка викликала правоохоронців. Коли Яковенко віддавав посвідчення, заявив, що переписав і віддав дані керівництву, а також обіцяв, що «особисто її розстріляють».

Читайте також: У світі вбили 49 журналістів у 2019 році: у яких регіонах найбільше смертей

Охоронець хамив патрульним, які прибули на місце події. І стверджував, що знімати у виші преса може тільки після узгодження з адміністрацією.

Видання «УСІ» подало заяву в поліцію і контролюватиме хід цієї справи.

Погрози журналістці «УСІ» – дивіться відео: