Оприлюднені фото повалених негодою електроопор, які живили Ізмаїл

logo
327727_opriljudneni_foto_povalenih_negodoju_elek.jpeg


Мер Ізмаїла (Одеська область) Андрій Абрамченко оприлюднив фото повалених негодою бетонних електричних опор, якими подавалося електроживлення споживачам міста. Відповідні кадри посадовець виставив у Facebook. [GALLERY_BLOCK] Очільник міста зазначив, що через прогнозоване погіршення погодних умов у регіоні влада прийняла рішення продовжити

Мер Ізмаїла (Одеська область) Андрій Абрамченко оприлюднив фото повалених негодою бетонних електричних опор, якими подавалося електроживлення споживачам міста.

Відповідні кадри посадовець виставив у Facebook.

Очільник міста зазначив, що через прогнозоване погіршення погодних умов у регіоні влада прийняла рішення продовжити шкільні канікули до 24 січня включно. Абрамченко додав, що таке рішення було прийняте ще з огляду на нестабільне електропостачання міста.

У коментарях до постів Абрамченка, місцеві жителі жаліються на незадовільну якість електрики в домах, яка подається по резервному маршруту у місто. Є повідомлення, що напруга у мережі на одних вулицях становить 300 В, на інших — 115 В чи 80 В. Деякі жителі скаржаться, що світла немає в домівках вже четверту добу.

Нагадаємо, станом на ранок неділі, 21 січня, в Україні через удар негоди залишаються знеструмленими 294 населені пункти у п’яти областях.

А поделиться?
Читайте также: