Пам’ятаємо та не забудемо: в Одесі вшанували пам’ять полеглих воїнів (фото, відео)

1 жовтня в День захисників і захисниць України одесити віддали шану загиблим та подякували тим, хто зараз боронить країну на російсько-українській війні.

Про це повідомляє кореспондент Української Служби Інформації.

Так, на Катерининській площі в знак пам’яті загиблих захисників встановили маленькі прапорці. Кожен містянин зміг встановити знаки пам’яті, на яких були зазначені слова вдячності полеглимвоїнам.

На заході були присутні й родини військових, які загинули в боях за Україну.

Акцію ініціювала 126 окрема бригада тероборони Одеси.

О 9-ї ранку пам’ять загиблих воїнів вшанували хвилиною мовчання.

Вважаю, що сьогоднішня акція повинна стати важливою традицією для всієї країни й першого жовтня, в цей день, кожного ранку о 9-й ми повинні віддати шану всім, хто відав життя за нашу незалежність, – промовив керівник служби турботи 126 окремої бригадитероборони Одеси Віталій Гілевич.

Він зазначив, що зараз, коли на Катерининській площі майорить український стяг, багато людей органічно підтримали ініціативу вшанування пам’яті захисників, було б логічним перетворити цю площу після перемоги на площу Захисників і Захисниць.

Також сьогодні вранці у парку Перемоги на розі алей Військово-Морських Сил та Волонтерів урочисто відкрили пам’ятний знак на честь полеглих військових моряків, який було встановлено зусиллями волонтерів, меценатів та місцевою владою.

Наурочистості віддати пошану прийшли ветерани, представники влади, військові та багато містян.