Пасажири скасованих рейсів сидять на автовокзалі Одеси в очікуванні ранку

logo
326635_pasazhiri_skasovanih_rejsiv_sidjat_na_avt.jpeg


Люди сподіваються, що нова доба принесе їм можливість вирушити в заплановану подорож.

Від Одеси неможливо дістатися Києва автомобілем через перекриту трасу. Дорогу для проїзду закрили патрульні поліцейські, бо перемети не дозволяють рухатися нею, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Розчистити шлях протягом дня не вдалося через снігопади, тож уночі траса лишатиметься забороненою для руху. Копи зупиняють автомобілі вже на виїзді з міста та радять водіям повернутися, а в 20 км від Одеси траса блокована остаточно. Дороги немає, і трасу вечором замітало ще сильніше, а хурделиця робила видимість майже нульовою, тоді як біла обласного центру вже йшов дощ і дорога виглядала безпечнішою.

ВідеоОдеса потрапила у снігову пастку

Через погіршення погоди з Одеси не випускають на Київську трасу рейсові автобуси та приватний транспорт. Патрульні завертають водіїв назад у місто. Винятки роблять лише для людей, які живуть неподалік від міста.

Одеса потрапила у снігову пастку

Винятки патрульні роблять лише для місцевих жителів, яким їхати до своїх сіл лічені кілометри. Поліцейські дивуються кількості машин, адже про негоду було багато попереджень і водіїв неодноразово закликали не вирушати в далеку дорогу, щоб не зупинитися в снігових заметах та дати  можливість працювати снігоочисній техніці. «Гідрометцентр неодноразово попереджав – люди все одно їдуть. Час пізній, погода тільки погіршується», — каже  лейтенант патрульної поліції Олексій Лозовський.

Читайте також: Одеську трасу повністю перекрито через снігопад

Ще в обід з Одеси випускали лише приміські автобуси, а жоден міжміський чи міжнародний рейс з міста не вирушив. Більшість пасажирів дізнавалися про це, розверталися і йшли геть, а подорожні, яким нікуди йти, так і сидять на валізах. Деякі чекають, що ситуація зміниться з 5:00 ранку. «Квитки повернули – все. Може, вранці хтось поїде», — каже пасажир Микола Юрійович.

Читайте також: У масштабному заторі на трасі Одеса-Київ зупинилися майже 100 авто

Сама ж Одеса вдень пережила зливу і локальний потоп – кілька  мікрорайонів через сильний дощ затопило так, що плавали автівки, деякі машини заглохли у воді. Через підтоплення у місті скасували кілька трамвайних та тролейбусних маршрутів.

Кореспондент ТСН Олена Черняєва

А поделиться?